Pneumaatilised kapotiamortide komplektid
Kuulutus lisati: 25.02.2018 22:07:06
Kuututusel pilte: 7
Hind: 75 €
Tehing: Müüa
Müüja: Erik
Asukoht: Tallinn, Harju maakond
Telefon: Näita numbrit
449
Seisukord: Kasutatud
Kirjeldus


Pneumaatilised autokapoti amortide komplektid  on projekteeritud peaaegu kõikidele automarkidele ja mudelitele, millel need tehase poolt puuduvad. Pneumaatilised kapotiamordid abistavad Teid iga kord, kui on vaja avada autokapott.  Piisab vaid ühe käega kapoti üles lükkamisest ning kapott jääb tänu kapotiamortidele ülemisse fikseeritud asendisse lisaliigutusi tegemata.
Pneumaatilised autokapoti amordid paigaldatakse vastavalt paigaldusjuhendile ning lisaks auke puurida pole vaja. Kronsteinid kinnitatakse autokere külge tehase kinnituskohtadesse. Kinnituskohtade valikul oleme kriteeriumiteks valinud paigalduse lihtsuse, kere jäikuse säilimise ja võimalikult madala deformeerumise ohu kapoti avamisel. Pneumaatiliste autokapoti amortide paigaldamiseks on vaja omada mutrivõtit ja varuda 10-15 minutit vaba aega.  
Paigaldusega ei kaasne auto kere konstruktsiooni muutmist ning tehase poolt ettenähtud parameetrid kere jäikusele säilivad. Euroopa päritolu gaasiamordid on loodud meie kliimasse ning kannatavad temperatuuri kõikumist.
Täpsem info ja pilte tootest  www.pneumatics.ee/est/store
Kõik õigused kaitstud © Maradix OÜ